בסמוך למועד האירוע יפורסמו הנחיות מיוחדות למשתתפים.

משתתפים יקרים שימו לב! בעקבות גשמים שירדו ביממה האחרונה חלק מהמסלול בוצי ומחליק! אנא הישמעו להוראות הבטיחות ונקטו במשנה זהירות במהלך הריצה בעליות ובירידות!

לו"ז:

יום שישי 08.02.19 כינוס וחלוקת ערכות החל מהשעה 05:30 במתחם קאנטרי קלאב דימונה. 07:00 – זינוק מקצים 30 ק"מ + 21.1 ק"מ 8:00 – זינוק מקצה 10 ק"מ 08:10 – זינוק מקצה 5 ק"מ 9:45 – טקס סיום והנקת גביעים ופרסים למקצים 10 ו- 5 ק"מ. 10:30 – טקס סיום והענקת גביעים ופרסים למקצים 30 ו- 21 ק"מ.

הגעה:

מומלץ להגיע כשעה לפי זינוק כל מקצה. חניית המרוץ : קאנטרי קלאב דימונה ניווט בעזרת הווייז –> https://bit.ly/2MSu7Yb

דגשים רפואיים ומזג אויר:

מזג האוויר הצפוי בשישי הוא מעונן חלקית עם טמפרטורה של 8-13 מעלות. במידה וחלית במחלה מלווה בחום, או בקלקול קיבה או בבעיה רפואית חריפה אחרת חל איסור להשתתף במרוץ. הקפידו על שתיה מספקת לפני ובמהלך הריצה, הגיעו למרוץ רוויים, ולאחר שינה טובה. בכל מקרה של בעיה רפואית או פציעה, במסלול פרוסים מספר רב של צוותים רפואיים, פנו אליהם במידת הצורך.

תחנות הזנה ורענון:

במסלול פרוסות תחנות רבות, בערך כל 3 ק"מ אשר יגישו לכם מים בבקבוקים או בכוסות וכמו כן תזונה משודרגת לרצי המקצים הארוכים כל 6-8 ק"מ. נותנת התזונה הרשמית של אתגר ה- DMR בדימונה היא חברת 32GI שתספק תזונה טכנית על המסלול – ג'לים ואיזוטונים. בנוסף יחולקו תמרים, בייגלה, מגנזיום של חברת SOLGAR וג'לים וחטיפים של חברת ALLIN.

דגשים מקצועיים למסלולים:

המרוץ הינו מרוץ שטח לכל המקצים השונים. יש לשים לב לתוואי השטח המשתנה ולרוץ בהתאם או לעבור להליכה. ישנם איזורים שבהם הריצה טכנית , ישנם איזורים שבהם חובה לעבור להליכה. יתכן שבשל גשם חלק מהמסלול יהיה בוצי אנא שימו לב. הריצה היא לפי סימון המסלול והמרשלים אשר פרוסים במסלולים בלבד. יש לשים לב לשילוט המסלול ולהקשיב להוראות המרשלים, כוחות הביטחון וההצלה. על גבי מספר החזה מופיע לכם מספר חירום אשר יש להשתמש בו במקרה של בעיה רפואית, תחושה לא טובה, איבוד תוואי המסלול, רץ פצוע (אתם או אחרים) . מומלץ להגיע עם נעלי שטח וציוד שטח נוסף כולל מינימום של בקבוק שתייה עם 500 מ"ל. ביגוד חם לתחילת הריצה (יכול להיות מאוד קר למעלה בהרים). וביגוד חם להחלפה בסיום הריצה. חובה לענוד את מספר החזה בקדמת החזה בכל זמן המרוץ.

שמירת חפצים וחלוקת ערכות:

אין שמירת חפצים, חניית הרכבים היא בצמוד למתחם הקאנטרי והחנייה מאובטחת, יש לשמור חפצים ברכבים.

חלוקת ערכות

חלוקה מוקדמת תתבצע ב: יום חמישי 07.02: 16:00-21:00 חלוקת ערכות מוקדמת בכפר הסטודנטים 19:30 – הרצאה מעוררת השראה של רץ האולטרא רומן ספיבק. מוזמנים להישאר לבירה ומוזיקה טובה לאחר מכן. לניווט לכפר —> https://bit.ly/2WL9zpd על כל המשתתפים למלא טופס רפואי במעמד קבלת הערכה. ביום המרוץ יום שישי – החל מהשעה 5:30 בקאנטרי קלאב דימונה.

מדידת זמנים ומעקב:

באתר המרוץ תוכלו לעקוב אחר הרצים בזמן אמת במעבר בנקודות הביקורת השונות בקישור כאן. וכמו כן באפליקציה המופיעה בדף התוצאות באתר צ'יפ המדידה מודבק ע"ג מספר החזה והינו חד פעמי – אין צורך להחזירו. לאחר הריצה מומלץ לבקר באתר המרוץ לתוצאות.

תמונות:

אלבום תמונות אישי חינם! בארוע המיוחד שלנו מופעלת מערכת פיקסונר המעלה לכם אלבום אישי לפייסבוק. עינדו את הלוחיות כשהברקוד גלוי למצלמות והרשמו עם מספר המשתתף שלכם כאן: https://my.pixoner.com/he/35XGVC כעבור כמה שעות מסיום האירוע תמונות האירוע יתחילו לעלות ותוכלו לשתף אותם באלבום אישי. בהצלחה באתגר! צוות ה- DMR